У межах Черкаської області знешкодили російську ракету 20 червня.

Про це повідомив начальник Черкаської ОВА Ігор Табурець.

«Вихідні в області минають із повітряними тривогами. Напередодні силами та засобами ППО в межах нашої території знешкоджено російську ракету», – повідомив Ігор Табурець.

За інформацією начальника ОВА, звернень до екстрених служб щодо травмованих чи пошкодження майна не було.

Нагадаємо, що військо потребує і кадрових військових, і цивільних людей, які долучилися до захисту країни. Адже війна диктує зміни: те, що працювало раніше, неефективне тепер. Своєю думкою в інтерв’ю «18000» поділився командир підрозділу «Тейваз» 118 бригади ТрО Антон Тропін.

Джерело: “18000


Новину створено за матеріалами сайту 18000в межах проєкту “Посилення голосу прифронтових медіа: Партнерство для розширення впливу”, який має на меті допомогти гіперлокальним ЗМІ розширити свою аудиторію та підвищити їхній вплив на інформаційний простір. Вся відповідальність за зміст та достовірність інформації лежить на редакції сайту 18000“.

Дослідницько-аналітична група InfoLight.UA здійснює загальну перевірку матеріалів сайтів, які підтримується в рамках проєкту, та виключає з нього редакції, які свідомо поширюють неправдиву інформацію та російську пропаганду.

Автор: Пушкарьова Світлана

Залишити відповідь