Відрізали зв’язок та «засліпили» розвідку: нові результати роботи підрозділу «СТРІКС».

Про це повідомляє 4 прикордонний загін.

На Південно-Слобожанському напрямку воїни РУБпАК «СТРІКС» 4-го прикордонного загону продовжують розбирати позиції та техніку окупантів.

Завдяки філігранній роботі екіпажів безпілотних систем, противник зазнав чергових втрат. Цього разу акцент був зроблений на знищенні ворожих комунікацій, засобів спостереження та інженерного мінування. На відео — кадри нашого чіткого відпрацювання по цілях.

У результаті бойових вильотів наші оператори ліквідували радіолокаційну станцію, три антени-ретранслятори інтернет-зв”язку та три ворожі безпілотники. Крім того, прямими влучаннями було знешкоджено небезпечні загрози на землі — протипіхотну міну ПМН-4 та протитанкову ПТМ-3.

Втрата радіолокаційної станції та ретрансляторів позбавляє окупантів оперативного зв”язку і можливості моніторити ситуацію, що робить їх вразливішими. А знищення дронів та мін безпосередньо зберігає життя наших побратимів.

Ми продовжуємо очищати українську землю від ворожого брухту та тримати лінію зіткнення під повним контролем.

Джерело: Хроніки


Новину створено за матеріалами сайту Хронікив межах проєкту “Посилення голосу прифронтових медіа: Партнерство для розширення впливу”, який має на меті допомогти гіперлокальним ЗМІ розширити свою аудиторію та підвищити їхній вплив на інформаційний простір. Вся відповідальність за зміст та достовірність інформації лежить на редакції сайту Хроніки“.

Дослідницько-аналітична група InfoLight.UA здійснює загальну перевірку матеріалів сайтів, які підтримується в рамках проєкту, та виключає з нього редакції, які свідомо поширюють неправдиву інформацію та російську пропаганду.

Автор: Пушкарьова Світлана

Залишити відповідь